Весільна фотографія – це унікальна ніша у фотомистецтві – вона вимагає максимум уваги, руху та емоційног о включення в процес… Весільний фотограф і пара повинні працювати в унісон, тоді і ефект буде просто ВАУ!. Саме цими хитрощами ділиться наш фотограф і викладач Весільного курсу – Андрій Гудзь.
Наш курс допомагає краще зрозуміти специфіку весільної зйомки та оволодіти незамінними навиками роботи з парою, пройти весь етап весільної підготовки ( Love story) та безпосередньо самого дня весілля від А до Я, на практиці відчути усі тонкощі фото процесу під пильним оком та порадами Андрія Гудзя. Про це наш відео звіт:
Наш перший випуск курсу Весільної фотографії відбувся! Наші випускники мають вагомі успіхи та неймовірний запал працювати далі у цій сфері! Вітаємо! Дякуємо! Ви молодці!
Хочете і ви пройти весь цей цікавий та неймовірно насичений шлях пізнання секретів Весільної фотозйомки, під керівництвом найхаризматичнішого весільного фотографа Андрія Гудзя? Тоді реєструйтеся тут: http://www.chik.lviv.ua/project/wedding/

ФОТО: Андрій Гудзь

1 Коментар

  1. Ірина

    Хочу подякувати фотошколі Chik! за те,що вона є!!! За те,що навчили мене дивитись на світ по новому,бачити велику красу у чомусь малому.Зрозуміла,що емоції у весільній фотографії це основне,бо за кілька десятків років,молодята захочуть згадати свої почуття один до одного. Андрій Гудзь щиро та відверто розказує всі прийоми фотосесії.На практичних заняттях дізналась багато нового,дуже цікаво спостерігати за тим,як знімає Андрій Гудзь. У фотошколі всі дружні та привітні,кожного разу після закінчення курсу,не хотілось з ними розставатись.ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ.

    Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

pimgpsh_fullsize_distr

Слідкуйте за нами

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.