ФОТОСТУДІЯ

  Вартість оренди студії: 250 грн/год в будні, 300 грн/год вихідні дні Графік роботи: 09:00-22:00 Оплата – повна передоплата. Резервація можна скасувати за 2 календарних дні. Адреса: м. Львів, вул. В. Великого, 4, 2 пов., 206-А к.  

 

Сімейна зйомка

Дитяча зйомка

Індивідуальна фотосесія

Предметна зйомка

Тривалість фотосесії – 1 година

Ви отримаєте: 50 оброблених фото, 10 ретушованих

 

3 джерела світла (2 софтбокси, 1 портретна тарілка, 3 студійні спалахи), кольорові паперові фони. Постійне світло для відео зйомки. Столик для предметної зйомки.

 

 

Правила користування фотостудією:

– Початковим часом роботи в студії вважається час на який замовлена студія, а не час коли розпочалася зйомка. Час закінчення – час остаточного звільнення приміщення замовником.

– По закінченню зйомки перевіряється обладнання та декорації на предмет їх пошкодження. При виявленні будь яких пошкоджень клієнт оплачує вартість устаткування чи ремонт.

– Вхід у студію тільки у змінному(чистому) взутті, можна принести своє або скористатися наявним.

– В студії заборонено палити, застосовувати предмети чи обладнання, які можуть завдати шкоду приміщенню

– На території студії забороняється займатися справами, які не відносяться до процесу зйомки.

– Персонал студії має право заходити у приміщення в будь-який час, з метою перевірки та контролю правил експлуатації студії

– При роботі в студії групи, яка складається більше 5 людей зростає вартість на 50 %. Більше 10 людей попередньо узгоджується з адміністратором.

ФОТОЗОНИ

КОНТАКТИ:

Email: photo.school.chik@gmail.com

Phone: +38 096 0 842 840

VK FB